Linki

W momencie kiedy masz już założoną stronę internetową, a twoi znajomi wiedzą o jej istnieniu, to w tym momencie musisz zadbać o to, aby serwis znalazł się w indeksie wyszukiwarki, czyli twoim zadaniem jest zdobycie odnośników prowadzących do strony.

 

Aby tego dokonać musisz swój serwis zamieścić w katalogach stron internetowych.

 

Oto kilka przykładowych katalogów, od których możesz zacząć:

 

www.dmoz.org

 

http://katalog.e-gratka.info

 

http://katalog.wp.pl/

 

Podczas odwiedzin robot wyszukiwarki napotka twój adres w katalogu i go sprawdzi, a następnie doda do swojej bazy, dzięki temu zaistniejemy w Google.

 

Oczywiście kilka katalogów stron internetowych to za mało, więc należy wpisać stronę do większej grupy katalogów, dzięki temu jest szansa na szybszą indeksację witryny.

 

Możesz także swoją stronę dodać do systemu wymiany linków, wpisywać do ksiąg gości, oraz rejestrować się na różnych forach internetowych.

Jest także możliwość posłużenia się odpowiednim programem, dzięki któremu zdobędziemy, w krótkim czasie tysiące linków, jednak nie zalecam masowego zdobywania linków, algorytmy Google zauważą nienaturalnie szybki przyrost linków, należy je dobierać w sposób rozsądny, powiązany tematycznie.

Jak wiadomo każda dobra strona internetowa rozwija się w sposób naturalny przechodząc przez poszczególne etapy, począwszy od zamieszczenia w kilku katalogach, poprzez wpisy na blogach, uczestnicząc w dyskusjach na forach zdobywamy słuchaczy, którzy mogą do nas linkować, lub zamieszczać adres naszej strony w innych serwisach, w ten sposób polecają nas jako sprawdzone źródło informacji.

 

Zdobywasz przez to mocne i bardzo wartościowe linki, które wzmacniają  twoją stronę, i pomagają w pozycjonowaniu strony.

Kontakt
PromoFirma
Ul. Zamkowa 19/3
55-140 Żmigród 669-186-405 emarketing.word@onet.pl
Dojazd do nas
 mapa katalog stron